Pytania dotyczące systemu TRIVA ERP

Pytania dotyczące systemu TRIVA ERP

Zastanawiasz się nad wykorzystaniem systemu TRIVA ERP w Twojej firmie? Przeczytaj artykuł z odpowiedziami na pytania i umów się na konsultację!

28.05.2021
2 minuty czytania
{[description]}

Jak długo trwa wdrożenie oprogramowania TRIVA ERP?

Cały proces składa się z kilku etapów i nie da się określić konkretnej długości okresu wdrożenia systemu. Przede wszystkim zależy to od wielkości firmy, ilości potrzebnych obszarów i innych wymagań przedsiębiorstwa. Przyjmuje się, że cały proces wdrożenia oprogramowania może trwać od kilku do kilkunastu miesięcy.

Co mogę zyskać dzięki TRIVA ERP w chmurze?

Jeśli skorzystasz z oprogramowania TRIVA ERP w chmurze, masz możliwość ograniczenia kosztów i ryzyka związanego z własną infrastrukturą serwerową. Istotnym argumentem jest również elastyczność tej metody licencjonowania. Wszelkie dane zostają zgromadzone i są przechowywane na bezpiecznym serwerze zewnętrznym dostarczonym przez TRIVA ERP i jej partnerów wdrożeniowych. Masz więc do nich dostęp z jakiegokolwiek urządzenia, które jest podłączone do Internetu. Nie musisz też przejmować się administracją i dostępnością. 

W jakich firmach najlepiej sprawdzi się system TRIVA ERP?

Oprogramowanie TRIVA ERP sprawdzi się w dużych i średnich przedsiębiorstwach. Czas i koszty wdrożenia szybko są rekompensowane przez automatyzację i usprawnienie pracy. TRIVA ERP może być poddawany modyfikacjom i dostosowany do potrzeb firmy. 

Czy system TRIVA ERP może być zintegrowany z wieloma systemami i różnorodnymi urządzeniami?

Program TRIVA ERP może współpracować z licznymi aplikacjami i systemami, na przykład: poczta Outlook, kalendarze Google, e-sklepy Shoper, Magento, PrestaShop czy 4Trans. Dzięki temu nie musisz już ręcznie wprowadzać i przesyłać informacji na temat czasu pracy, harmonogramów zadań, zleceń przewozowych, listy nowych zamówień i tym podobnych. Wszystko zostanie wykonane w sposób zautomatyzowany przez oprogramowanie TRIVA ERP.

Jakie są korzyści z wdrożenia systemu TRIVA ERP w firmie?

Główne korzyści z wdrożenia TRIVA ERP to:

  • znacząca redukcja kosztów
  • efektywne zarządzanie czasem pracy
  • skalowalność systemu
  • bezpieczne przechowywanie danych
  • rozbudowywanie pakietu
  • wygodny abonament
  • szybki dostęp do różnych analiz
  • eliminacja ryzyka błędu

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Podobne w kategorii

Kompetencje cyfrowe w dziale księgowym

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym kompetencje cyfrowe stają się kluczowym elementem skutecznego funkcjonowania każdego działu, a w szczególności działu finansowego. Analiza danych,...
14.11.2023
|