KOMAKO

Informacje o TRIVA

Slajder

Triva ERP - to elastyczny system dopasowujący się do potrzeb i procesów Klienta

Dlaczego TRIVA ERP?

Dlaczego polecamy
system TRIVA ERP

TRIVA ERP to niezawodny system ERP, który podczas wdrożenia jest w pełni dopasowywany do potrzeb i procesów firmy. Niepodważalną zaletą oprogramowania jest możliwość zastosowania branżowych rozwiązań równolegle ze standardowym zestawem funkcjonalnym dostosowywanym do przepisów prawa, a nawet do specyficznych przepływów w procesach biznesowych konkretnej firmy.  

Rozwiązanie w sposób kompleksowy pozwala na zarządzanie wszystkimi procesami w przedsiębiorstwie. Triva to katalizator wzrostu, innowacji oraz transformacji cyfrowej jak również optymalizacji procesów zachodzących w każdym obszarze działalności klienta.  

Przejrzystość i intuicyjność obsługi, wynika z konfigurowalności całego systemu, a przede wszystkim z dopasowania interfejsu użytkownika za pomocą kokpitów (widoków w systemie) dla każdego ze stanowisk w firmie. Triva to nowy standard jakości pracy dla całego zespołu, działu, przedsiębiorstwa. Wielojęzyczność ułatwia współpracę w zespole na poziomie ogólnoświatowym, w oddziałach korporacji międzynarodowych w Polsce, gdzie przepływ informacji musi występować na wielu płaszczyznach i w wielu oddziałach w czasie rzeczywistym.   

Wdrożenie systemu ERP Triva to gwarancja pracy zgodnie z najnowszymi przepisami polskiego prawa, niezależnie od tempa dynamiki zmian w przepisach. Oprogramowanie dostępne jest w modelu pracy w chmurze oraz umożliwia łatwą integrację z systemami zewnętrznymi.  

To Triva harmonizuje się z Klientem a nie Klient z oprogramowaniem!  

TRIVA ERP to również:

  • Elastyczność w obsłudze i budowie
  • Wielojęzyczność oraz mobilność
  • Bezpieczeństwo, ochrona danych
  • Dostęp do ERP w chmurze
  • Integracje z zewnętrznymi systemami
  • Zgodność z przepisami i normami
 

Doświadczenie KOMAKO

 

Doświadczenie KOMAKO

Od przeszło 30 lat wspieramy Klientów pomagając im optymalizować i automatyzować procesy biznesowe poprzez wdrażanie najlepszych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem, wpasowujących się w indywidualne, często bardzo specyficzne potrzeby.

Wdrożenia systemów, mimo że kojarzą się ze sprawami technicznymi to przede wszystkim projekty organizacyjne. Nasz szeroki zespół wypracował i stosuje sprawdzoną metodykę wdrożeń, która jest swoistą gwarancją powodzenia w trudnych projektach informatyczno - organizacyjnych. Nasi konsultanci to specjaliści w wielu dziedzinach, posiadający wiedzę merytoryczną i praktyczną, nie tylko w zakresie wdrażanego oprogramowania, ale również w obszarze dziedzinowym (Kadry, Księgowość, Budżetowanie i Planowanie, Kontroling). To właśnie dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby Klienta oraz skutecznie eliminujemy problemy, jakie spotyka w codziennej pracy z systemem.

30 lat doświadczenia

7

oddziałów w Polsce  

40+

specjalistów od wdrożeń

100%

satysfakcji Klientów

 

Wykwalifikowany zespół wdrożeniowy

Dariusz Łukowiak

Starszy konsultant ds. wdrożeń  

Wojciech Mikulski

Dyrektor ds. wdrożeń   

Jak wdrażamy TRIVA ERP?

 

 

 

Kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami

aby umówić się na prezentację systemu