ERP w chmurze

Wstęp

System TRIVA ERP

Pracuj z każdego miejsca
Nowoczesny system ERP w chmurze.

 

Tekst jak slajd

Nowoczesny system ERP w chmurze

 

 

Nowoczesny system ERP w chmurze

Poznaj oprogramowanie, dzięki któremu możesz pracować
z każdego miejsca i na każdym urządzeniu.

Sprawdź co zyskasz dzięki TRIVA

 

 

Nadszedł czas na rozwiązanie chmurowe dla firm - system ERP TRIVA

Cloud computing

Ostatnie prognozy zakładają, że globalny rynek usług publicznych w chmurze ma w tym roku wzrosnąć o 17% do poziomu 266,4 mld dolarów.

Cloud computing, czyli chmura obliczeniowa, zyskuje na popularności, ponieważ gwarantuje bezpieczeństwo, obniża koszty, ogranicza konieczność utrzymywania infrastruktury IT i usprawnia pracę, bo aplikacje i dane w chmurze są dostępne z każdego urządzenia podłączonego do sieci, niezależnie od lokalizacji.

TRIVA ERP w chmurze

W odpowiedzi na zmieniające się trendy oraz potrzeby z sektora średnich, dużych przedsiębiorstw oraz korporacji, powstał nowy system ERP w chmurze.

TRIVA to rozbudowane oprogramowanie, które zostało zaprojektowane pod kątem zaawansowanych procesów biznesowych zachodzących w firmach, dzięki czemu umożliwia kompleksowe zarządzanie organizacją. System dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej oraz aplikacji mobilnej. TRIVA to niższe koszty początkowe, konserwacja i aktualizacje do zmieniających się przepisów prawa.

 

Co daje firmie system ERP w chmurze?

Co daje firmie system ERP w chmurze?

Oszczędność

Koszty instalacji ERP w chmurze są znacznie niższe niż zakup licencji na własność. Twoja firma nie ponosi wysokich wydatków związanych z zarządzaniem infrastrukturą.

Automatyzacja

System umożliwi Ci wymianę informacji w postaci elektronicznej i dostarczanie jej w czasie rzeczywistym 24h na dobę przez dowolne urządzenie.

Nowoczesność

Rozwiązanie jest oparte na najnowszych technologiach, dopasowanych do potrzeb rozwijających się organizacji, co umożliwi Ci dynamiczne zarządzanie firmą.

Bezpieczeństwo

Nie musisz się martwić, że Twoje dane zostaną zabezpieczone przez stronę trzecią, ponieważ system całkowicie szyfruje dane przechowywane w ERP.

Zgodność z prawem

To polski produkt tworzony przez polskich specjalistów, z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów.

Dostępność

Dzięki rozwiązaniu w chmurze masz dostęp do oprogramowania z dowolnego miejsca z dostępem do sieci internetowej.

 
 

Jak działa system ERP w chmurze?

Oprogramowanie dostępne online

Rozwiązania ERP oparte na chmurze polegają na tym, że firmy płacą dostawcom za korzystanie z systemu. Oprogramowanie jest dostępne online za pośrednictwem serwera należącego (najczęściej) do dostawcy.

Zewnętrzna infrastruktura IT

W ramach rozwiązań w chmurze dostawca oprogramowania jest odpowiedzialny za integralność danych infrastruktury serwera, kopie zapasowe i bezpieczeństwo. Aplikacje firmy podczas korzystania z serwera w chmurze, są hostowane poza siedzibą, co nie wiąże się z nakładami inwestycyjnymi.

Grupa zwykła 3

Poznaj korzyści z użytkowania systemu TRIVA

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemu TRIVA?

Skontaktuj się z nami

aby umówić się na prezentację systemu