ERP w chmurze

Wstęp

System TRIVA ERP

Pracuj z każdego miejsca
Nowoczesny system ERP w chmurze.

 

Tekst jak slajd

Nowoczesny system ERP w chmurze

 

 

Nowoczesny system ERP w chmurze

Poznaj oprogramowanie, dzięki któremu możesz pracować
z każdego miejsca i na każdym urządzeniu.

Sprawdź co zyskasz dzięki TRIVA

 

 

Nadszedł czas na rozwiązanie chmurowe dla firm - system ERP TRIVA

Cloud computing

Ostatnie prognozy zakładają, że globalny rynek usług publicznych w chmurze ma w tym roku wzrosnąć o 17% do poziomu 266,4 mld dolarów.

Cloud computing, czyli chmura obliczeniowa, zyskuje na popularności, ponieważ gwarantuje bezpieczeństwo, obniża koszty, ogranicza konieczność utrzymywania infrastruktury IT i usprawnia pracę, bo aplikacje i dane w chmurze są dostępne z każdego urządzenia podłączonego do sieci, niezależnie od lokalizacji.

TRIVA ERP w chmurze

W odpowiedzi na zmieniające się trendy oraz potrzeby z sektora średnich, dużych przedsiębiorstw oraz korporacji, powstał nowy system ERP w chmurze.

TRIVA to rozbudowane oprogramowanie, które zostało zaprojektowane pod kątem zaawansowanych procesów biznesowych zachodzących w firmach, dzięki czemu umożliwia kompleksowe zarządzanie organizacją. System dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej oraz aplikacji mobilnej. TRIVA to niższe koszty początkowe, konserwacja i aktualizacje do zmieniających się przepisów prawa.

 

Co daje firmie system ERP w chmurze?

Co daje firmie system ERP w chmurze?

Bezpieczeństwo

Nie musisz się martwić, że Twoje dane zostaną zabezpieczone przez stronę trzecią, ponieważ system całkowicie szyfruje dane przechowywane w ERP.

Nowoczesność

Rozwiązanie jest oparte na najnowszych technologiach, dopasowanych do potrzeb rozwijających się organizacji, co umożliwi Ci dynamiczne zarządzanie firmą.

Zgodność z prawem

To polski produkt tworzony przez polskich specjalistów, z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów.

Dostępność

Dzięki rozwiązaniu w chmurze masz dostęp do oprogramowania z dowolnego miejsca z dostępem do sieci internetowej.

Oszczędność

Koszty instalacji ERP w chmurze są znacznie niższe niż zakup licencji na własność. Twoja firma nie ponosi wysokich wydatków związanych z zarządzaniem infrastrukturą.

Automatyzacja

System umożliwi Ci wymianę informacji w postaci elektronicznej i dostarczanie jej w czasie rzeczywistym 24h na dobę przez dowolne urządzenie.

 
 

Jak działa system ERP w chmurze?

Oprogramowanie dostępne online

Rozwiązania ERP oparte na chmurze polegają na tym, że firmy płacą dostawcom za korzystanie z systemu. Oprogramowanie jest dostępne online za pośrednictwem serwera należącego (najczęściej) do dostawcy.

Zewnętrzna infrastruktura IT

W ramach rozwiązań w chmurze dostawca oprogramowania jest odpowiedzialny za integralność danych infrastruktury serwera, kopie zapasowe i bezpieczeństwo. Aplikacje firmy podczas korzystania z serwera w chmurze, są hostowane poza siedzibą, co nie wiąże się z nakładami inwestycyjnymi.

Grupa zwykła 3

Poznaj korzyści z użytkowania systemu TRIVA

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat systemu TRIVA?

Skontaktuj się z nami

aby umówić się na prezentację systemu