DPS Systems

Informacje o TRIVA

TRIVA ERP

Niezawodna, elastyczna, skalowalna
- taka może być Twoja firma dzięki TRIVA ERP.

Dlaczego polecamy TRIVA ERP?

Dlaczego polecamy
system TRIVA ERP

System TRIVA ERP to eksperckie narzędzie do zarządzania procesami w przedsiębiorstwie. Jego możliwości pozwalają na dopasowanie do każdej branży i niemal każdej specyfiki działania firmy. To oprogramowanie harmonizuje się z Klientem a nie Klient z oprogramowaniem! TRIVA ERP jest niekwestionowanym katalizatorem wzrostu, innowacji i transformacji cyfrowej, tak ważnej w obecnej rzeczywistości.

Głównymi zaletami tego nowoczesnego narzędzia jest jego konfigurowalność, prostota i przejrzystość obsługi, która pozwala na dopasowanie kokpitów (widoków) w systemie do każdego, odrębnego stanowiska. Dzięki temu wdrożenie TRIVA ERP jest niezwykle opłacalne i bardzo szybko się skaluje.

Ważna jest również pełna zgodność z aktualnie obowiązującymi przepisami polskiego prawa gospodarczego oraz kompleksowe podejście do standaryzacji. Dodatkowo, rozbudowane moduły business intelligence pozwalają na pełną kontrolę procesów i wskaźników aktualizowanych i agregowanych w czasie rzeczywistym.

TRIVA ERP to również:

  • Wiele modułów o różnej specjalizacji,
  • Elastyczność w obsłudze i budowie,
  • Bezpieczeństwo, pełna ochrona danych,
  • Mobilność, dostęp do erp w chmurze,
  • Wydajność obliczeniowa i w dostępie do danych,
  • Możliwość integracji z innymi systemami.

Doświadczenie DPS Systems

 

Doświadczenie DPS Systems

Zespół realizacji usług prowadzony jest przez osoby o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu na runku systemów IT klasy ERP. Największe doświadczenie zespół posiada we wdrożeniach i utrzymaniu systemów u Klientów branż produkcyjnych. Nie obce są nam jednak przedsiębiorstwa zarówno usługowe jak i handlowe w których również skutecznie wdrażamy i utrzymujemy systemy ERP.

Zespół konsultingu i utrzymania (serwisu) wspierany jest przez zespół programistyczny, który technologicznie prowadzony jest przez wykształconego w tej dziedzinie praktyka w kształceniu studentów programowania, posiadającego tytuł doktorski.

Pracujemy w projektach, stosując mieszane techniki metodyczne. Model dostarczania oparty jest o techniki waterfallowe, natomiast w produkcji kastomizacji na rzecz projektów stosujemy techniki zwinne oparte o Kanban.

16 lat na rynku

300+

klientów w całej Polsce

50+

wykwalifikowanych pracowników

6

lokalizacji na terenie Polski

 

Zespół wdrożeniowy

Wykwalifikowany zespół wdrożeniowy

 

Robert Gondek

Prezes zarządu

Dawid Paruzel

Dyrektor ds. realizacji usług ERP

Jak wdrażamy TRIVA ERP?

Krótki opis wdrożenia

 

 

 

Kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami

aby umówić się na prezentację systemu