Initius

Informacje o TRIVA

Slajder

TRIVA ERP – złożone procesy biznesowe pod kontrolą.
Wielojęzyczność. Skalowalność. Pełna mobilność.

Dlaczego TRIVA ERP?

Dlaczego polecamy
system TRIVA ERP

TRIVA, to innowacyjny, elastyczny i zorientowany na procesowość system ERP, z ogromnymi możliwościami rozbudowy, nowoczesnym i lekkim interfejsem przeglądarkowym, natywnymi mechanizmami BI i Workflow.

Dzięki zastosowaniu kokpitów, TRIVA rewolucjonizuje podejście do pracy w systemie, które umożliwia niezwykłą elastyczność konfiguracji i dostosowania interfejsu użytkownika do jego indywidualnych potrzeb. Niezbędne funkcje, raporty i analizy w czasie rzeczywistym dostępne są teraz w jednym miejscu.

TRIVA to wiele modułów o różnej specjalizacji umożliwiających kompleksowe zarządzanie wszystkimi procesami organizacji w wielu językach niezależnie od branży.

Łatwość integracji z innymi systemami oraz gwarancja zgodności z aktualnymi przepisami sprawia, że system TRIVA stanowi także idealne rozwiązanie jako system kadrowo-płacowy dla dużych przedsiębiorstw i korporacji międzynarodowych działających na polskim rynku.

TRIVA ERP to również:

  • Automatyzacja i usprawnienie procesów,
  • Wydajność obliczeniowa,
  • Bezpieczeństwo i pełna ochrona danych,
  • Doskonałe narzędzie dla kadry zarządzającej.

Doświadczenie Initius

 

Doświadczenie Initius

Od ponad 17 lat pomagamy naszym Klientom automatyzować procesy biznesowe poprzez dedykowane wdrożenia systemów do zarządzania przedsiębiorstwem, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów zatrudniających nawet kilkanaście tysięcy pracowników działających w różnych branżach: produkcja, usługi, outsourcing. Mamy duże doświadczenie oraz dedykowane zespoły wdrożeniowe.

17 lat doświadczenia

40

specjalistów

150000

pracowników we wdrożonych przez nas systemach kadrowych

250

zadowolonych klientów 

 

Wykwalifikowany zespół wdrożeniowy

Radosław Balicki

Kierownik Wdrożeń

Radosław Orłowski

Kierownik Wdrożeń

Jerzy Mikołajczyk

Kierownik Wdrożeń

Jak wdrażamy TRIVA ERP?

 

 

 

Kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami

aby umówić się na prezentację systemu