COM@COM

Informacje o TRIVA

Slajder

TRIVA ERP – złożone procesy biznesowe pod kontrolą.
Wielojęzyczność. Skalowalność. Pełna mobilność.

Dlaczego TRIVA ERP?

Dlaczego polecamy
system TRIVA ERP

TRIVA ERP to system łączący standardowe funkcjonalności z nieszablonowymi rozwiązaniami dedykowanymi dla konkretnej branży.

Głównym wyróżnikiem narzędzia jest z pewnością możliwość dopasowania kokpitów w każdym obsługiwanym module, jak i do każdego, odrębnego stanowiska. Wersja przeglądarkowa systemu oraz możliwość pełnej konfiguracji widoku pulpitów użytkownika cechuje elastyczność i mobilność TRIVA ERP.

TRIVA, dzięki szerokiej gamie dostępnych modułów, umożliwia kompleksowe zarządzanie wszystkimi procesami w przedsiębiorstwie, pomaga w ich optymalizacji oraz automatyzacji. System oferuje wiele języków urzędowych do wyboru przez użytkownika.

Katalizator wzrostu, innowacji i transformacji cyfrowej. Zawsze zgodny z obowiązującymi przepisami prawa gospodarczego w Polsce.

Doświadczenie COM@COM

 

Doświadczenie COM@COM

Nasz zespół tworzą specjaliści z każdego obszaru dostępnego w systemach ERP: Kadry i Płace, Księgowość, Handel, BI, Projekty, Workflow, Produkcja. Dział Programistyczny uczestniczy w procesie wdrożeniowym, tworząc dla Klienta dedykowane rozwiązania odbiegające od standardu programu, jak również służy wsparciem podczas codziennej pracy serwisowej. Dzięki dywersyfikacji kadry pracowniczej możemy przeprowadzić w Twojej firmie kompleksowe wdrożenie wszystkich modułów systemu ERP. Zespół COM@COM to wyspecjalizowani wdrożeniowcy, ale przede wszystkim wieloletni praktycy w danej dziedzinie wdrożeń – pracownicy Kadrowi, Księgowi.

W COM@COM stawiamy na partnerskie podejście do Klienta, współpracę, kreatywność oraz zaufanie. Świadczymy usługi konsultingu oraz szkoleń m.in. z obsługi poszczególnych modułów systemu ERP. Dbamy o wszechstronny rozwój, stale doskonaląc swoje umiejętności oraz poszerzając wiedzę, śledząc bieżące trendy rynkowe.

10 lat
wdrożeń

30+

doświadczonych specjalistów

300+

Klientów z całej Polski

 

 

 

Zespół Wdrożeniowy

Aneta Leszczyńska

Project Manager projektu TRIVA

Marta Kośmicka

Dyrektor ds. Klientów Strategicznych

Jak wdrażamy TRIVA ERP?

 

 

 

Kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami

aby umówić się na prezentację systemu