Architektura TRIVA ERP

Architektura TRIVA ERP

Dowiedz się z jakich elementów składa się architektura TRIVA ERP!

03.07.2021
1 minutę czytania
{[description]}

Warstwa prezentacji

Jej element stanowi aplikacja webowa wykorzystująca HTML5, CSS3 i JavaScript i biblioteki React.js. 

Warstwa serwera aplikacji

Składa się on z dwóch części-serwera logiki biznesowej oraz serwera interfejsu użytkownika. Pierwszy z nich odpowiada za przetwarzanie danych za pomocą platformy Microsoft .NET Framework. Zadaniem drugiego jest komunikacja między aplikacją a serwerem logiki za pomocą Microsoft .Net Core.

Warstwa danych

W tej warstwie TRIVA ERP wykorzystywany jest serwer Microsoft SQL Server, a dla rozwiązań chmurowych platforma Azure SQL Database. 

System ERP

Sprawdź ofertę TRIVA ERP. Poznaj nowoczesny system stworzony z myślą o zaawansowanych procesach biznesowych. Z jego pomocą zautomatyzujesz procesy w firmie, zwiększysz zyski i usprawnisz pracę zespołu. TRIVA ERP jest przyjazny i prosty w obsłudze, dzięki personalizowanym kokpitom.


Tematy:
artykuł
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Podobne w kategorii

Obszary systemu TRIVA ERP cz.2

W pierwszej części artykułu omówiliśmy obszary finansowe takie jak Sprzedaż i Zakupy, Majątek Trwały, Finanse i Księgowość. Pozwalają one użytkownikowi na wygodną współpracę z kontrahentami,...
26.04.2021
|

Mechanizmy weryfikacji. Biała lista

Wykaz podatników VAT potocznie zwany białą listą jest udostępniony w celu weryfikacji, czy kontrahent jest czynnym podatnikiem VAT. Jakie są konsekwencje prawne niedostosowania się do przepisów? Czy...
19.04.2021
|