TRIVA ERP na targach eHandlu w Warszawie!

TRIVA ERP na targach eHandlu w Warszawie!

Już 6 kwietnia TRIVA weźmie udział w 23 Targach eHandlu, które odbędą w Warszawie. Będzie to doskonała okazja, aby poznać nasz system ERP oraz porozmawiać o możliwościach jakie oferuje TRIVA dla branży e-commerce.

14.03.2023
1 minutę czytania
{[description]}

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska B3.6, gdzie będzie można na żywo zapoznać się z funkcjonalnościami systemu TRIVA. Nasi specjaliści będą do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i przedstawić rozwiązania w zakresie zarządzania e-commerce.

Ponadto, zachęcamy do wzięcia udziału w naszych warsztatach "Zaprojektuj pulpit managera e-commerce z pomocą systemu ERP nowej generacji", które odbędą się o godzinie 13:30 w W3. W trakcie warsztatów przedstawimy najnowsze trendy w projektowaniu i zarządzaniu pulpitami e-commerce oraz omówimy, jak z wykorzystaniem systemu TRIVA możecie zoptymalizować procesy biznesowe i osiągnąć sukces w e-handlu.

Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy również wiele atrakcji i konkursów, w których będzie można wygrać cenne nagrody. Będzie to doskonała okazja, aby poznać naszych specjalistów i możliwości systemu TRIVA.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska B3.6 i uczestnictwa w warsztatach w sali W3. Do zobaczenia na 23 Targach eHandlu w Warszawie!

 

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://targiehandlu.pl/


Tematy:
artykułpublikacjaTRIVA
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Podobne w kategorii