"Systemy ERP nowej generacji. Odpowiedź na wielkie wyzwania nowoczesnej firmy" – webinar już za nami!

"Systemy ERP nowej generacji. Odpowiedź na wielkie wyzwania nowoczesnej firmy" – webinar już za nami!

Co oferują systemy ERP nowej generacji i dlaczego low-code ERP to przyszłość nowoczesnych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem? Tego mogli się dowiedzieć uczestnicy webinaru, organizowanego przez TRIVA.

02.03.2023
2 minuty czytania
{[description]}

Spis treści:

W ostatnim dniu lutego odbył się pierwszy w tym roku webinar TRIVA. Jego tematem przewodnim były systemy ERP nowej generacji. Wydarzenie skierowane było do przedsiębiorców -  właścicieli średnich i dużych firm, kadry zarządzającej oraz dyrektorów i kierowników. Organizatorem webinaru była firma SONETA producent systemu ERP nowej generacji – TRIVA, a partnerem wydarzenia – firma DPS Systems - Autoryzowany Partner TRIVA. Webinar, który cieszył się sporym zainteresowaniem, był doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku systemów ERP.

Co oferują systemy ERP nowej generacji?

Podczas webinaru, Juliusz Tomeczek – dyrektor produktu TRIVA - przedstawił nie tylko podstawowe cechy systemów ERP 4 generacji, ale również zaprezentował ich funkcjonalność na przykładzie systemu ERP – TRIVA. Podczas prezentacji na żywo, uczestnicy mogli zobaczyć, jak za pomocą kilku kliknięć utworzyć dedykowany kokpit, dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. A to wszystko dzięki zastosowaniu technologii low-code, która bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej umożliwia tworzenie zaawansowanych funkcjonalności, takich jak np. kokpity zarządcze.

Rola low-code w customizacji systemów ERP

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii low-code, system TRIVA oferuje nie tylko podstawowe funkcjonalności, dostępne w innych systemach ERP, ale jest również kompleksowy, elastyczny i skalowalny. Wszystkie te cechy pozwalają na łatwe i precyzyjne dostosowanie systemu do różnych i złożonych potrzeb biznesowych. Ponadto, system posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, co umożliwia łatwe i intuicyjne korzystanie z systemu.

Wdrożenie low-code ERP z perspektywy firmy wdrożeniowej

Arkadiusz Bała – dyrektor operacyjny w firmie DPS Systems - opowiedział o ważnych aspektach wdrożenia systemu ERP. Wyjaśnił, na które kwestie podczas wyboru systemu, jak i firmy wdrożeniowej, powinni zwrócić uwagę klienci. Przedstawił także kilka dobrych praktyk wdrożeniowych, wskazując, w jaki sposób należy przygotować się do wdrożenia systemu ERP nowej generacji.

Firma DPS Systems zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych w zakresie systemów klasy MRP / ERP. Na rynku istnieje od ponad 17 lat, posiada 6 oddziałów w kraju, w których pracuje ponad 60 specjalistów. Partnerstwo z firmą DPS Systems, pozwala na jeszcze lepsze wsparcie klientów w zakresie wdrożenia i obsługi systemu TRIVA ERP.

„Jesteśmy przekonani, że TRIVA to idealne rozwiązanie dla każdej nowoczesnej firmy, która szuka innowacyjnego i zaawansowanego systemu ERP” – podsumowuje Arkadiusz Bała

Chcesz otrzymać nagranie z webinaru?

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom webinaru oraz firmie DPS Systems za współorganizację i zaangażowanie się w promocję wydarzenia. Zachęcamy do kontaktu i umawiania się na indywidualne konsultacje oraz prezentację systemu TRIVA.

Jeżeli chcesz otrzymać dostęp do nagrania oraz prezentacji z webinaru, zapisz się do naszego newslettera. Zachęcamy także do obserwowania naszych profili na Facebooku i LinkedIn, jak i kanału na YouTube.


Tematy:
artykułpublikacjaTRIVAWebinar
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Podobne w kategorii

TRIVA ERP na targach eHandlu w Warszawie!

Już 6 kwietnia TRIVA weźmie udział w 23 Targach eHandlu, które odbędą w Warszawie. Będzie to doskonała okazja, aby poznać nasz system ERP oraz porozmawiać o możliwościach jakie oferuje TRIVA dla...
14.03.2023
|