Korzyści z wdrożenia systemu TRIVA ERP

Korzyści z wdrożenia systemu TRIVA ERP

Co oferujemy Klientom? Jakie są główne korzyści z wdrożenia systemu TRIVA ERP? Dowiedz się więcej z artykułu i prezentacji!

17.03.2021
1 minutę czytania
{[description]}

Złożone procesy biznesowe pod kontrolą

TRIVA ERP to nowoczesne i innowacyjne, stworzone z myślą o wymagających firmach narzędzie, które dostarcza funkcjonalnych rozwiązań w sześciu obszarach:

  • zarządzanie projektami
  • finanse i księgowość
  • kadry, płace i zarządzanie zasobami ludzkimi (HRM)
  • zarządzanie relacjami z kontrahentami
  • sprzedaż i zakupy 
  • majątek trwały.

W każdym z tych obszarów dbamy o pełną zgodność z aktualnymi przepisami polskiego prawa i dostarczamy narzędzia BI wspierające kontrolę pracy organizacji.

Komfort codziennej pracy

Poznanie potrzeb na etapie przedwdrożeniowym pozwala nam - w trakcie wdrożenia, dostosować kokpity i akcje do codziennych działań pracowników. Nasi Partnerzy automatyzują pracę użytkowników systemu przez jak najkorzystniejsze ustawianie kolejności zadań i rozmieszczanie przycisków akcji.

Pełna mobilność

System TRIVA ERP jest dostępny z każdego typu urządzenia (komputer, tablet, smartfon), w instalacjach lokalnych, online oraz w chmurze. Niezależnie od sposobu korzystania, każdy pracownik ma wygodny dostęp do swoich danych i funkcjonalności w czym pomaga szczegółowy system uprawnień.

Poznaj nasz produkt

System ERP

Sprawdź ofertę TRIVA ERP. Poznaj nowoczesny system stworzony z myślą o zaawansowanych procesach biznesowych. Z jego pomocą zautomatyzujesz procesy w firmie, zwiększysz zyski i usprawnisz pracę zespołu. TRIVA ERP jest przyjazny i prosty w obsłudze, dzięki personalizowanym kokpitom.


Tematy:
artykuł
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Podobne w kategorii

TRIVA ERP na targach eHandlu w Warszawie!

Już 6 kwietnia TRIVA weźmie udział w 23 Targach eHandlu, które odbędą w Warszawie. Będzie to doskonała okazja, aby poznać nasz system ERP oraz porozmawiać o możliwościach jakie oferuje TRIVA dla...
14.03.2023
|