TRIVA: Podwójne podium w konkursie Best In Cloud!

TRIVA: Podwójne podium w konkursie Best In Cloud!

Z nieukrywaną radością przekazujemy informację, że TRIVA otrzymała prestiżowe wyróżnienia w konkursie Best In Cloud organizowanym przez COMPUTERWORLD! Nasz system zajął II miejsce w kategorii "Najlepszy produkt ERP/CRM" oraz II miejsce w kategorii "Inne", potwierdzając swoją jakość i innowacyjność wśród rozwiązań ERP dedykowanych chmurze.

24.05.2023
1 minutę czytania
{[description]}

Konkurs Best In Cloud jest ważnym wydarzeniem branżowym, podczas którego eksperci wybierają najnowocześniejsze technologie, produkty i rozwiązania w obszarze chmury obliczeniowej. Cieszymy się, że TRIVA została doceniona przez jury konkursu.

Otrzymanie II miejsca w kategorii "Najlepszy produkt ERP/CRM" potwierdza elastyczność i wszechstronność systemu jako rozwiązania, które dostosowuje się do potrzeb przedsiębiorstw. TRIVA oferuje bowiem rozbudowane funkcjonalności, wspomagające automatyzację procesów, analizę danych oraz dostęp do zaawansowanych raportów i analiz biznesowych.

II miejsce w kategorii "Inne" stanowi z kolei potwierdzenie możliwości, jakie nasz system oferuje managerom nowej generacji w innowacyjnym podejściu do zarządzania dużymi firmami. Chcemy serdecznie podziękować jury konkursu Best In Cloud za docenienie naszego systemu. Oba wyróżnienia stanowią dla nas wyraz uznania za pracę, kreatywność i zaangażowanie w dostarczanie najlepszego rozwiązania ERP.

Dziękujemy również naszym klientom i partnerom za zaufanie, którym nas obdarzyli. To dzięki Waszemu wsparciu i opiniom TRIVA może rozwijać się i dostarczać wartościowe rozwiązania.

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie systemu TRIVA i wprowadzanie na rynek nowoczesnych rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby rozwijających się przedsiębiorstw. Wyróżnienia otrzymane w konkursie Best In Cloud stanowią dla nas zachętę do dalszej pracy i doskonalenia systemu.

 


Tematy:
artykułpublikacjaTRIVA
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Podobne w kategorii