TRIVA na III Forum CFO Strategies

TRIVA na III Forum CFO Strategies

Już 10 i 11 maja w Warszawie, TRIVA jako Główny Partner wydarzenia weźmie udział w III Forum CFO Strategies.

24.04.2023
2 minuty czytania
{[description]}

Kluczowymi tematami poruszanymi podczas forum będą:

  • planowanie budżetu i działań w nieprzewidywalnej sytuacji
  • utrzymanie rentowności organizacji
  • jak radzić sobie z rosnącymi kosztami
  • gdzie szukać oszczędności w organizacji i jak zapewnić finansowanie
  • jak przygotować się na nowe wymogi regulatora – wdrażanie ESG i e-faktury
  • jak rozwijać i motywować zespół działu finansowego

Wydarzenie skierowane jest do dyrektorów finansowych, członków zarządu oraz kadry zarządzającej, wiodących firm działających na rynku polskim i zagranicznym.

W drugim dniu forum, zapraszamy na prelekcję "KSeF - cisza przed burzą", którą poprowadzi Juliusz Tomeczek – Dyrektor Produktu TRIVA.

Podczas swojego wystąpienia opowie o wyzwaniach związanych z wprowadzeniem Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF), a szczególnie o:

  • dobrych i złych stronach Krajowego Systemu e-Faktur
  • jak przygotować się do wdrożenia KSeF w swojej organizacji
  • jak zoptymalizować procesy w Dziale Finansowym

 


 

Szanowni Państwo,

Już 10 i 11 maja widzimy się na III FORUM CFO STRATEGIES w Warszawie, z tego powodu serdecznie zapraszam na moją prelekcję „KSEF – CISZA PRZED BURZĄ”, poświęconą zmianom w Krajowym Systemie e-Faktur.

Wprowadzenie systemu przyniosło wiele korzyści, takich jak poprawę efektywności procesów finansowych, redukcję kosztów związanych z drukowaniem i wysyłaniem faktur oraz zwiększenie transparentności transakcji handlowych. Jednakże, jak każdy system, KSeF również ma swoje wady. Jedną z największych trudności, na jakie natknęli się przedsiębiorcy, jest konieczność zapewnienia integracji systemów ERP z Krajowym Systemem e-Faktur oraz przeorganizowanie wewnętrznych procesów księgowych.

Podczas prezentacji omówię, jakie kroki należy podjąć, aby prawidłowo przygotować się do wdrożenia systemu KSeF w swojej organizacji, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego oprogramowania ERP oraz pokażę jak zoptymalizować procesy w dziale finansowym przy wykorzystaniu systemów nowej generacji.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na moją prelekcję, która odbędzie się już 11 maja o godzinie 11:45Liczę na owocną dyskusję oraz wymianę ciekawych doświadczeń.

Juliusz Tomeczek - Dyrektor Produktu TRIVA, SONETA 

 


 

 

Chcesz dowiedzieć się jak system TRIVA ERP może wesprzeć Twoją firmę w transformacji cyfrowej związanej z wprowadzeniem KSeF?

Umów się na bezpłatną konsultacje z naszymi ekspertami!


Tematy:
artykułTRIVA
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Podobne w kategorii