Forum Dyrektor Finansowy 2023

Forum Dyrektor Finansowy 2023

14.09.2022
1 minutę czytania
{[description]}

Już 6 i 7 października w Warszawie, podczas FORUM DYREKTOR FINANSOWY 2023, odbędzie się premierowy pokaz naszego systemu TRIVA ERP.

Głównym tematem forum są Finanse przyszłości: ludzie, organizacja i technologia, a do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali w szczególności eksperci z zakresu zarządzania finansami z różnych branż.

Podczas spotkania dwie prelekcje poprowadzi Juliusz Tomeczek — Dyrektor Produktu TRIVA. Opowie między innymi o zmianie podejścia do prezentowania informacji zarządczej z poziomu interfejsu użytkownika oraz o tym co zrobić, aby podejmowanie decyzji zarządczych było szybsze.

Zespół TRIVA, jako Złoty Partner całego wydarzenia, chciałby serdecznie zaprosić do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu!

Szczegółowe informacje oraz bilety dostępne są na stronie forum-dyrektorfinansowy.pl

 

 

 


Nie możesz wziąć udziału w konferencji? Nie chcesz, aby ominęły się ważne informacje związane nowościami w TRIVA ERP? Jeśli tak, zapisz się na newsletter i otrzymaj pakiet materiałów z wystąpienia na temat „System ERP, czyli droga od danych do informacji”! 

Dowiesz się z nich:

  • czym są Zintegrowane Systemy Zarządzania,
  • jak efektywnie przetwarzać dane w użyteczne biznesowo informacje,
  • w jakich kierunkach ewoluują najnowsze systemy ERP.

Wykorzystaj tę wiedzę, aby skuteczniej zarządzać swoją firmą! Zapisz się do naszego newslettera!


Tematy:
artykułTRIVA
Następny artykuł

Podobne w kategorii

Obszary systemu TRIVA ERP cz.2

W pierwszej części artykułu omówiliśmy obszary finansowe takie jak Sprzedaż i Zakupy, Majątek Trwały, Finanse i Księgowość. Pozwalają one użytkownikowi na wygodną współpracę z kontrahentami,...
26.04.2021
|

Mechanizmy weryfikacji. Biała lista

Wykaz podatników VAT potocznie zwany białą listą jest udostępniony w celu weryfikacji, czy kontrahent jest czynnym podatnikiem VAT. Jakie są konsekwencje prawne niedostosowania się do przepisów? Czy...
19.04.2021
|