Nowoczesny System ERP

Nowoczesny System ERP

TRIVA ERP jest oparta na najnowszych technologiach, dopasowanych do potrzeb rozwijających się organizacji. Umożliwia to dynamiczne zarządzanie przedsiębiorstwem według obowiązujących rozwiązań.

27.05.2021
1 minutę czytania
{[description]}

TRIVA ERP posiada wbudowany system Business Intelligence, który dostarcza spersonalizowane raporty, analizy, wskaźniki dla każdego Kokpitu użytkownika, ale też stanowi zaawansowane narzędzie dla analityków biznesowych, którzy mogą łączyć dane z różnych źródeł i dodatkowo je udostępniać do zintegrowanego z TRIVA Microsoft Power BI.

 

CRM w TRIVA ERP

Chcesz skutecznie zarządzać relacjami z kontrahentami? Zobacz co oferuje TRIVA ERP - kompletna baza kontaktów, modelowanie procesów sprzedażowych czy zarządzanie zadaniami dotyczących kontrahenta. Dodatkowo automatycznie wyślesz powiadomienia do współpracowników i klientów.


Poprzedni artykuł Następny artykuł

Podobne w kategorii

Przyjazny

Intuicyjne i elastyczne interfejsy zostały stworzone z myślą o pracownikach na każdym stanowisku, żeby ułatwić im codzienną pracę.

Zgodny z polskim prawem

TRIVA ERP to polski produkt tworzony przez polskich specjalistów, z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów.

Integrowalny

TRIVA ERP to konfigurowalne, nowoczesne, zwinne rozwiązanie biznesowe, które jest opłacalne i szybko się skaluje. System został zaprojektowany tak, by mógł zostać dostosowany do indywidualnych...

Wydajny

System TRIVA ERP z łatwością obsługuje kilka tysięcy stanowisk jednocześnie, co zapewnia sprawną pracę całemu zespołowi.
28.05.2021
|

Rozbudowany

Kompleksowe i rozbudowane narzędzie dostarcza funkcjonalnych rozwiązań w wielu obszarach, które zostały stworzone specjalnie z myślą o wymagających Klientach, szukających dedykowanych...

Bezpieczny

TRIVA ERP daje poczucie komfortu w codziennej pracy. Zaawansowany technologicznie system ERP został stworzony w trosce o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie.