Rozbudowany system ERP

Rozbudowany system ERP

Kompleksowe i rozbudowane narzędzie dostarcza funkcjonalnych rozwiązań w wielu obszarach, które zostały stworzone specjalnie z myślą o wymagających Klientach, szukających dedykowanych rozwiązań.

1 minutę czytania
{[description]}

Odzwierciedlenie, optymalizacja i automatyzacja procesów w firmie to jedno z głównych zadań, które realizuje TRIVA. Jest to możliwe, poprzez wbudowany mechanizm Workflow oraz DMS (ang. document managment system). To unikalne rozwiązanie zintegrowane natywnie z mechanizmem do digitalizacji dokumentów w formie papierowej OCR (biblioteka ABBYY), dające wymierne korzyści dla firmy w standaryzacji procesów i efektywności pracy.

 


Tematy:
TRIVA
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Podobne w kategorii

Przyjazny

Intuicyjne i elastyczne interfejsy zostały stworzone z myślą o pracownikach na każdym stanowisku, żeby ułatwić im codzienną pracę.

Zgodny z polskim prawem

TRIVA ERP to polski produkt tworzony przez polskich specjalistów, z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów.

Integrowalny

TRIVA ERP to konfigurowalne, nowoczesne, zwinne rozwiązanie biznesowe, które jest opłacalne i szybko się skaluje. System został zaprojektowany tak, by mógł zostać dostosowany do indywidualnych...

Bezpieczny

TRIVA ERP daje poczucie komfortu w codziennej pracy. Zaawansowany technologicznie system ERP został stworzony w trosce o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie.