Zgodny z polskim prawem system ERP

Zgodny z polskim prawem system ERP

TRIVA ERP to polski produkt tworzony przez polskich specjalistów, z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów.

1 minutę czytania
{[description]}

Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i wzięliśmy na swoje barki ciężar monitorowania zmian przepisów i wprowadzania niezbędnych aktualizacji. Dzięki temu, że TRIVA ERP to polski produkt, jest idealnie dostosowany pod polski rynek i obowiązujące tu prawo gospodarcze. To nowoczesne oprogramowanie, które nie tylko spełnia aktualne potrzeby przedsiębiorców, ale stanowi również znakomitą bazę do przyszłych aktualizacji, modyfikacji i rozwoju poszczególnych funkcji.

 

System ERP

Potrzebujesz systemu ERP dla Twojej firmy? Sprawdź ofertę TRIVA ERP, oprogramowania zgodnego z polskim prawem gospodarczym. Dopasuj interfejsy użytkowników do indywidualnych potrzeb i usprawnij pracę! Skorzystaj z połączenia z zewnętrznymi systemami jak banki i wykonuj szybciej przelewy.


Tematy:
TRIVA
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Podobne w kategorii

Przyjazny

Intuicyjne i elastyczne interfejsy zostały stworzone z myślą o pracownikach na każdym stanowisku, żeby ułatwić im codzienną pracę.

Integrowalny

TRIVA ERP to konfigurowalne, nowoczesne, zwinne rozwiązanie biznesowe, które jest opłacalne i szybko się skaluje. System został zaprojektowany tak, by mógł zostać dostosowany do indywidualnych...

Rozbudowany

Kompleksowe i rozbudowane narzędzie dostarcza funkcjonalnych rozwiązań w wielu obszarach, które zostały stworzone specjalnie z myślą o wymagających Klientach, szukających dedykowanych...

Bezpieczny

TRIVA ERP daje poczucie komfortu w codziennej pracy. Zaawansowany technologicznie system ERP został stworzony w trosce o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie.