Bezpieczny System ERP

Bezpieczny System ERP

TRIVA ERP daje poczucie komfortu w codziennej pracy. Zaawansowany technologicznie system ERP został stworzony w trosce o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie.

1 minutę czytania
{[description]}

TRIVA to mobilny system ERP, który daje dostęp w rzetelny sposób wszystkim uczestnikom procesów biznesowych, zachodzących w firmie, poczynając od prezesów, dyrektorów, poprzez szefów działów, po pracowników oraz kontrahentów. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii pozwala na bezpieczny przepływ informacji w Twojej firmie.

 Bezpieczeństwo zachowane jest przez zastosowanie serwera danych Microsoft SQL Server oraz do rozwiązań chmurowych platformy Azure SQL Database. Dodatkowo zespół TRIVA ERP dba o zapewnienie wymógów RODO. W systemie ERP zautomatyzowano tworzenie i pobierania kopii zapasowych. Dzięki temu w razie utraty danych istnieje możliwość ich odtworzenia.

Dane są replikowane i zapisywane w kliku centrach danych, dlatego nie ma niemal możliwości ich utracenia. 

System ERP

Sprawdź ofertę TRIVA ERP. Poznaj nowoczesny system stworzony z myślą o zaawansowanych procesach biznesowych. Z jego pomocą zautomatyzujesz procesy w firmie, zwiększysz zyski i usprawnisz pracę zespołu. TRIVA ERP jest przyjazny i prosty w obsłudze, dzięki personalizowanym kokpitom.


Tematy:
TRIVA
Poprzedni artykuł Następny artykuł

Podobne w kategorii

Przyjazny

Intuicyjne i elastyczne interfejsy zostały stworzone z myślą o pracownikach na każdym stanowisku, żeby ułatwić im codzienną pracę.

Zgodny z polskim prawem

TRIVA ERP to polski produkt tworzony przez polskich specjalistów, z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów.

Integrowalny

TRIVA ERP to konfigurowalne, nowoczesne, zwinne rozwiązanie biznesowe, które jest opłacalne i szybko się skaluje. System został zaprojektowany tak, by mógł zostać dostosowany do indywidualnych...

Rozbudowany

Kompleksowe i rozbudowane narzędzie dostarcza funkcjonalnych rozwiązań w wielu obszarach, które zostały stworzone specjalnie z myślą o wymagających Klientach, szukających dedykowanych...