Mobilny System ERP

Mobilny System ERP

TRIVA ERP posiada mobilne, kompleksowe wsparcie w postaci Pulpitów. Dzięki temu każda osoba w firmie może realizować swoje zadania z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia.

27.05.2021
1 minutę czytania
{[description]}

Pracownicy przedsiębiorstwa – zaczynając od prezesa firmy, poprzez dyrektorów, kierowników, pracowników oraz kontrahentów – mogą korzystać z systemu z każdego miejsca oraz rejestrować online lub offline dane i terminy projektów. System pozwala w łatwy sposób na wymianę informacji w postaci elektronicznej i dostarczanie ich w czasie rzeczywistym 24h na dobę przez dowolne urządzenie.

 

Sprzedaż i zakupy w TRIVA ERP

Współpracujesz z dostawcami? Zarządzasz magazynami? Sprawdź jak TRIVA ERP usprawni pracę. W systemie przygotujesz kartoteki towarów i usług i kartoteki kontrahentów. Dodatkowo obsłużysz pliki JPK.


Poprzedni artykuł

Podobne w kategorii

Przyjazny

Intuicyjne i elastyczne interfejsy zostały stworzone z myślą o pracownikach na każdym stanowisku, żeby ułatwić im codzienną pracę.

Zgodny z polskim prawem

TRIVA ERP to polski produkt tworzony przez polskich specjalistów, z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów.

Integrowalny

TRIVA ERP to konfigurowalne, nowoczesne, zwinne rozwiązanie biznesowe, które jest opłacalne i szybko się skaluje. System został zaprojektowany tak, by mógł zostać dostosowany do indywidualnych...

Wydajny

System TRIVA ERP z łatwością obsługuje kilka tysięcy stanowisk jednocześnie, co zapewnia sprawną pracę całemu zespołowi.
28.05.2021
|

Rozbudowany

Kompleksowe i rozbudowane narzędzie dostarcza funkcjonalnych rozwiązań w wielu obszarach, które zostały stworzone specjalnie z myślą o wymagających Klientach, szukających dedykowanych...

Bezpieczny

TRIVA ERP daje poczucie komfortu w codziennej pracy. Zaawansowany technologicznie system ERP został stworzony w trosce o bezpieczeństwo danych w Twojej firmie.