AltOne

Informacje o TRIVA

TRIVA ERP

Niezawodna, elastyczna, skalowalna
- taka może być Twoja firma dzięki TRIVA ERP.

Dlaczego polecamy TRIVA ERP?

Dlaczego polecamy
system TRIVA ERP

System TRIVA ERP to eksperckie narzędzie do zarządzania procesami w przedsiębiorstwie. Jego możliwości pozwalają na dopasowanie do każdej branży i niemal każdej specyfiki działania firmy. To oprogramowanie harmonizuje się z Klientem a nie Klient z oprogramowaniem! TRIVA ERP jest niekwestionowanym katalizatorem wzrostu, innowacji i transformacji cyfrowej, tak ważnej w obecnej rzeczywistości.

Głównymi zaletami tego nowoczesnego narzędzia jest jego konfigurowalność, prostota i przejrzystość obsługi, która pozwala na dopasowanie kokpitów (widoków) w systemie do każdego, odrębnego stanowiska. Dzięki temu wdrożenie TRIVA ERP jest niezwykle opłacalne i bardzo szybko się skaluje.

Ważna jest również pełna zgodność z aktualnie obowiązującymi przepisami polskiego prawa gospodarczego oraz kompleksowe podejście do standaryzacji. Dodatkowo, rozbudowane moduły business intelligence pozwalają na pełną kontrolę procesów i wskaźników aktualizowanych i agregowanych w czasie rzeczywistym.

TRIVA ERP to również:

  • Wiele modułów o różnej specjalizacji,
  • Elastyczność w obsłudze i budowie,
  • Bezpieczeństwo, pełna ochrona danych,
  • Mobilność, dostęp do erp w chmurze,
  • Wydajność obliczeniowa i w dostępie do danych,
  • Możliwość integracji z innymi systemami.

Doświadczenie AltOne

 

Doświadczenie AltOne

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, profesjonalnemu zespołowi oraz otwartości na potrzeby Klientów, staliśmy się ekspertami w zakresie efektywnego wdrażania nowoczesnych systemów ERP. Jako nieliczni w Polsce posiadamy kadrę ponad 40 specjalistów, która pozwala nam na podejmowanie największych wyzwań związanych z TRIVA.

Koncentrujemy się na tym,aby zapewnić nie tylko sprawny system, ale przede wszystkim wymierną wartość biznesową realizującą cele Klienta. Pracujemy dla innowacyjnych firm i instytucji, liderów w swoich dziedzinach, opierających rozwój na mądrym wykorzystaniu najwyższej jakości usług i rozwiązań informatycznych

20 lat wdrożeń

<1000

współprac z klientami

40

osób wyspecjalizowanych we wdrożeniach

5

autorskich programów do wdrożeń

 

Zespół wdrożeniowy

Wykwalifikowany zespół wdrożeniowy

 

Dawid Wojnarowski

CEO

Dariusz Zaworski

Starszy specjalista ds. wdrożeń

Jak wdrażamy TRIVA ERP?

Krótki opis wdrożenia

 

 

 

Kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami

aby umówić się na prezentację systemu