inSolutions

Informacje o TRIVA

Slajder

System ERP dla wymagających. Kompleksowe wdrożenie
i profesjonalne wsparcie.

Dlaczego TRIVA ERP?

Dlaczego polecamy
system TRIVA ERP

TRIVA to innowacyjny i elastyczny system ERP, który posiada ogromne możliwości rozbudowy. Jego nowoczesny i intuicyjny interfejs przeglądarkowy, mechanizmy Business Intelligence (BI) oraz Workflow sprawiają, że TRIVA jest eksperckim narzędziem do zarządzania procesami w przedsiębiorstwie. Posiada wysoką wydajność obliczeniową, dzięki czemu umożliwia pełną kontrolę nad procesami i wskaźnikami, aktualizowanymi i agregowanymi na bieżąco, w czasie rzeczywistym.

TRIVA składa się z wielu modułów o różnej specjalizacji, które umożliwiają kompleksowe zarządzanie wszystkimi procesami organizacji, niezależnie od branży w jakiej działa. Ponadto jest to system, który posiada możliwość integracji z innymi narzędziami.

Dzięki zastosowaniu kokpitów, TRIVA rewolucjonizuje podejście do pracy z systemem ERP, umożliwiając niezwykłą elastyczność konfiguracji i dostosowania interfejsu użytkownika do indywidualnych potrzeb. Rozwiązanie jest dostępne w chmurze.

Gwarancja zgodności z aktualnymi przepisami polskiego prawa gospodarczego stanowią istotne cechy TRIVA. System ten doskonale sprawdza się w dużych przedsiębiorstwach. Jest też rozwiązaniem dla międzynarodowych korporacji operujących na polskim rynku. Konfigurowalność, prostota obsługi oraz przejrzystość TRIVA ERP pozwalają również na szybkie skalowanie.

 

Doświadczenie inSolutions

 

Doświadczenie inSolutions

Od 2005 roku oferujemy profesjonalne doradztwo oraz innowacyjne rozwiązania informatyczne dla biznesu.

Nasze zaangażowanie i osiągnięcia pozwoliły nam znaleźć się w gronie laureatów rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej – Deloitte Technology Fast 50. Zdobyliśmy również wyróżnienie Gazele Biznesu 2020 i 2022 dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Specjalizujemy się w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań informatycznych w oparciu o model omnichannel.

18 lat doświadczenia

60

specjalistów w zespole  

2500

zadowolonych klientów

2

oddziały w Polsce

 

Wykwalifikowany zespół wdrożeniowy

Łukasz Kristof

Dyrektor zarządzający

Mateusz Bucki

Dyrektor operacyjny

Daniel Molata

Dyrektor handlowy

Krzysztof Kurzeja

Dyrektor ds. rozwoju

Jak wdrażamy TRIVA ERP?

 

 

 

Kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami

aby umówić się na prezentację systemu